Tam Otomatik Tekli Küp Şeker Sarma makinaları SWD-9
Tam Otomatik Tekli Küp Şeker Sarma makinaları SWD-9
Küp şekerler vibratör içine boşaltıktan sonra sıra halinde giriş konveyörüne taşınır. Konveyör üzerinde şeker seviyesi düzenlenir. Dış baskısı yapılmış rulo halindeki kağıt bobin grubu üzerinden pull paper topundan geçer.
Rulo halindeki ambalaj kağıdı ile şekere istenilen sarım boşluğu ayarlanır. Isıtma, kağıt ezme ve yapıştırma özelliği bulunan disklerden geçerek, dikey açıda yapıştırılıp aynı anda kesilir.
Genel Özellikler
Paketlenecek küp şekerler , şeker ölçülerine göre hazırlanmış vibratör içine boşaltıldıktan sonra vibratör tarafından düzgün sıra halinde giriş konveyörüne taşınır. Konveyör üzerindeki fotoseller , şeker seviyesinin düzenlenmesini sağlar. Dış baskısı yapılmış rulo halindeki kağıt , bobin grubu üzerinden pull paper topundan geçerek belirli ölçüde verilmiş olan eğim derecesinden geçerek rulo halinde açılmış ambalaj kağıdı ısıtma , ezme ve yapıştırma disklerine girer. Vibratör tarafından düzgün sıra halinde giriş bantına bırakılan şeker asker grubuna gelerek tek tek, ayarlanabilinir özelliği olan banta girerler. Diller yardımıyla sarılacak kağıdın içine verilirler. Şekere istenilen sarım boşluğu verilerek ısıtma , ezme ve yapıştırma özelliği bulunan disklerden geçerek , dikey açıda yapıştırılıp ve aynı anda kesilir.

Montaj

Makina kurulumu teknik ekibimiz tarafından ekstra bir ücret talep etmeksizin, tarafınızdan gerekli fabrika şartlarının sağlanmasını müteakip max. 2 gün içerisinde tamamlanacaktır.

Teslim Yeri

Ankara OSTİM fabrikasıdır.

Gerekli Fabrika Şartları

Fabrikaya makinanın girişi için en az 2 m genişliğinde 2 m yüksekliğinde giriş kapısı İçeride nemli şekerlerin kurutulmasından ve çeşitli nedenlerden dolayı oluşacak nemli havayı dışarıda atabilecek basit bir havalandırma sisteminin olması. Gösterilen makine ve elektrik panosuna 380 V 50 hz. elektrik sağlanması. Fabrikada montaj sonrası 24 saatlik deneme üretimi için gerekli ham madde ( şeker, kutu, tutkal, vb.) stoğunun bulunması.

Teslim Süresi

Siparişin onaylanması ve peşinatın ödenmesini müteakip ay.

Garanti

Tesisimiz işletmeye alındığı tarih mukabili 4 yıl garantimiz altındadır .

Paketleme

Firmamız tesisinde tarafımızdan gerçekleştirilecektir .

Operatör Eğitimi

Firmanızca belirlenen en az 2 vasıflı kişiye 1 aylık eğitimi ücretsiz verilicektir.

Önemli Hatırlatmalar

Fiyatlarımız OSTİM Tesisimiz teslim fiyatıdır. • Makine sandıklarının açılması tarafımızdan yapılacaktır. Dolayısıyla sadece sandıkların kurulacağı yere taşınması tarafınız sorumluluğundadır. • Yükümlülükler bölümündeki şartların sağlanmamasından veya öngörülen süreler içersinde temin edilmemesinden dolayı kaynaklanan her türlü sorumluluk müşteriye aittir.

Garanti Şartnamesi

1. Makina kuru , yağdan ve nemden arındırılmış 2. Makinanın yanlış kullanımı sonrası meydana gelen durumlar garanti kapsamına dahil edilmez. 3. Makinaya monte edilmiş olan periyodik yağlama ve yağ değişim tablosunda gerekli yağlama yapılmalıdır. 4. Üretici firma tarafından belirtilen bakımlar düzenli olarak yapılmalıdır. 5. Makinede kullanılan yedek parçaların KARADUMAN Makine dışındaki herhangi bir üreticiden temini ve sisteme montajı garantiyi ortadan kaldırır. 6. Makinanın işletmeye alınması, tamiri, değişikliği KARADUMAN Makine teknik ekibi tarafından yapılır. Yukarıdaki şartların sağlanması koşuluyla komple tesis işletmeye alım tarihinden itibaren 4 yıl süreyle garantimiz altındadır.

Sayfa Başına Dön

Teknik Özellikler
Kapasite
400 - 450 Adet / dk.
Top.Elk.Tüketimi
2.0 Kw
Top.Elk.Bağlantısı
3.0 Kw
Şeker Beslemesi
Otomatik Ayarlı Vibratör ( Dizgi ) Sistemi
Max. Şeker Ölçüsü
18 x 18 x 15 ( mm )
Min. Şeker Ölçüsü
10 x 12 x 8 ( mm )
Ana Motor Kontrol
Elektronik Hız Kontrol ( inventör )
Şeker Sarım Ebadı
Verilen şeker ölçüsüne göre belirlenir.
Makinanın Kullanılacağı Alan
Tozsuz ve hijyenik ortam
Personel Sayısı
1
Eğitim
Ücretsiz 2 kişiye 1 aylık eğitim süresi
Ana Motor Kontrol
Elektironik hız kontrol
Politikamız sürekli gelişim ve ilerlemedir. Bu nedenle mevcut bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkımız saklı tutulmaktadır.