Hakkımızda

1976' dan beri müşterilermizin memnuniyetini kazandığımız için büyük bir gurur yaşamaktayız...

Firmamız 1976 yılında kablo&plastik makinaları imalat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. 1990 yılında Türkiye'nin ilk Küp Şeker Makinası 'nı yaparak bir ilke imza atmıştır. Bundan sonrasında ise yaptığı yenilikler ile sektöründe önde gelen firma olma özelliğini korumuştur.

Ankara Ostim'de 1000m2. lik kapalı alanında en kalite hizmeti vermeyi amaç edinen KARADUMAN MAKİNA SANAYİ isteğe göre belirlenen (veya uzmanlığımıza başvurularak yaptırılmak istenilen) makinaları gününde ve tam çalışır halde teslim etmek için faaliyetlerine 30 yılı aşkın bir süredir devam etmektedir.

" Önce müşteri memnuniyeti " ile 25 yıl önce yola çıkan KARADUMAN MAKİNA SANAYİ sizlerin desteği ve sizden aldığı güçle sektöründe tek olarak faaliyetlerine azami özen ile devam etmektedir.

Geçmişten gelen birikim ve tecrubelere dayalı olarak,müşterilerin beklentileri nereden olduğunu bilen bir ekip tarafından yönetilen KARADUMAN MAKİNA müşteri gereksinim ve istekleri daha iyi anlamakta ve alternatif çözüm yollarını geliştirmekte ve sunabilmektedir.