Kare Toz Dolum ve Paketleme Makinaları
Kare Toz Dolum ve Paketleme Makinaları
Karaduman makine tam otomatik kare kristal toz dolum ve paketleme makinesi şeker, çay , kahve, krema , tuz v.b gibi ürünlerin dolumu, matbaası, istiflenmesi ve ambalajlanması amacıyla üretilmiş yüksek teknolojili ürünü bir makinadır. Makine üzerinde iki adet ayrı ayrı matbaa monte edilmiş olup paketlenen ürün makinenin üzerindeki istif sistemiyle istenilen sayıda istiflenerek tüketiciye hijyenik ortamlarda ulaştırılmasını sağlar.
Makinenin kendi üzerinde ki iki adet matbaası ile iki yüzüne kare paketlemenin ayrı renkte ve ayrı desende baskısı mevcuttur. Paketlenen ürün istenilen sayıda elektronik elemanlar yardımıyla istiflenir.
Genel Özellikler
Makinenin silosuna dökülen toz ürün dolum çenelerine gelerek 2gr. Dan 10gr. A kadar dolumu ayarlanılabilir. Makinenin üzerinde baskısız rulo kâğıtlar matbaa sistemlerinden geçerek baskı çenelerine gider. Burada kâğıt içersine şeker paketlenerek istenilen boyutta paketin kesilmesi sağlanır. Kesilen paketler bir sonraki durak olan istifleme sistemine giderek istenilen sayıda istiflenip üretimi sağlanır.

Montaj

Makina kurulumu teknik ekibimiz tarafından ekstra bir ücret talep etmeksizin, tarafınızdan gerekli fabrika şartlarının sağlanmasını müteakip max. 2 gün içerisinde tamamlanacaktır.

Teslim Yeri

Ankara OSTİM fabrikasıdır.

Gerekli Fabrika Şartları

Fabrikaya makinanın girişi için en az 2 m genişliğinde 2 m yüksekliğinde giriş kapısı İçeride nemli şekerlerin kurutulmasından ve çeşitli nedenlerden dolayı oluşacak nemli havayı dışarıda atabilecek basit bir havalandırma sisteminin olması. Gösterilen makine ve elektrik panosuna 380 V 50 hz. elektrik sağlanması. Fabrikada montaj sonrası 24 saatlik deneme üretimi için gerekli ham madde ( şeker, kutu, tutkal, vb.) stoğunun bulunması.

Teslim Süresi

Siparişin onaylanması ve peşinatın ödenmesini müteakip ay.

Garanti

Tesisimiz işletmeye alındığı tarih mukabili 4 yıl garantimiz altındadır .

Paketleme

Firmamız tesisinde tarafımızdan gerçekleştirilecektir .

Operatör Eğitimi

Firmanızca belirlenen en az 2 vasıflı kişiye 1 aylık eğitimi ücretsiz verilicektir.

Önemli Hatırlatmalar

Fiyatlarımız OSTİM Tesisimiz teslim fiyatıdır. • Makine sandıklarının açılması tarafımızdan yapılacaktır. Dolayısıyla sadece sandıkların kurulacağı yere taşınması tarafınız sorumluluğundadır. • Yükümlülükler bölümündeki şartların sağlanmamasından veya öngörülen süreler içersinde temin edilmemesinden dolayı kaynaklanan her türlü sorumluluk müşteriye aittir.

Garanti Şartnamesi

1. Makina kuru , yağdan ve nemden arındırılmış 2. Makinanın yanlış kullanımı sonrası meydana gelen durumlar garanti kapsamına dahil edilmez. 3. Makinaya monte edilmiş olan periyodik yağlama ve yağ değişim tablosunda gerekli yağlama yapılmalıdır. 4. Üretici firma tarafından belirtilen bakımlar düzenli olarak yapılmalıdır. 5. Makinede kullanılan yedek parçaların KARADUMAN Makine dışındaki herhangi bir üreticiden temini ve sisteme montajı garantiyi ortadan kaldırır. 6. Makinanın işletmeye alınması, tamiri, değişikliği KARADUMAN Makine teknik ekibi tarafından yapılır. Yukarıdaki şartların sağlanması koşuluyla komple tesis işletmeye alım tarihinden itibaren 4 yıl süreyle garantimiz altındadır.

Sayfa Başına Dön

Teknik Özellikler
Kapasite
350 adet / dk
Gramaj
2 gr-10 gr a kadar dolum yapılabilinir
Matbaa
2 adet ayrı ayrı matbaası mevcuttur
Beslemesi
İki adet otomatik besleme
İstif
Tam otomatik istifleme sistemi
Politikamız sürekli gelişim ve ilerlemedir. Bu nedenle mevcut bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkımız saklı tutulmaktadır.

Sayfa Başına Dön