Tam Otomatik İkili Küp Şeker Sarma Makinaları LRS - 120
Tam Otomatik İkili Küp Şeker Sarma makinaları LRS - 120
Tam otomatik ikili küp şeker sarma makinası, geçmişten gelen birikim ve tecrübelere dayalı olarak, Karaduman Makina'nın uzman AR - GE kadrosunun tasarladığı son teknolojili LRS ( Linear Rail System ) rulmanları adapte edilerek tasarlanan yüksek kalite ve kapasiteli bir makinadır. Gerektiğinde kalıp değiştirilerek , değişik ölçülerde küp şeker sarılmasına olanak sağlayabilecek ayar ünitelerine sahiptir.
Paketlenecek küp şekerler, şeker ölçülerine göre hazırlanmış vibratör içine boşaltıldıktan sonra sıra halinde giriş konveyörüne taşır. Konveyör üzerinde fotoseller, şeker seviyesinin düzeltilmesini sağlar. Dış baskısı yapılmış rulo halindeki kağıt, bobin grubu üzerinden çekilip ayarlanabilen ölçüde kesilir. Sonra tutkal sürülerek giriş konveyörüne bırakılır. Çıkış konveyöründe ambalajları yapılmış şekerlere, ısı ve üst baskı uygulanarak sürülen tutkalın kuruması sağlanır.
Genel Özellikler
Paketlenecek küp şekerler , şeker ölçülerine göre hazırlanmış vibratör içine boşaltıldıktan sonra vibratör tarafından düzgün sıra halinde giriş konveyörüne taşınır. Konveyör üzerindeki fotoseller , şeker seviyesinin düzenlenmesini sağlar. Dış baskısı yapılmış rulo halindeki kağıt , bobin grubu üzerinden çekilip ayarlanabilen ölçüde kesilir. Sonra tutkal sürülerek giriş konveyöründen ikili gruplar halinde alınan şekerlere sarılır ve çıkış konveyörüne bırakılır. Çıkış konveyöründe ambalajları yapılmış şekerlere , ısı ve üst baskı uygulanarak sürülen tutkalın kuruması sağlanır.

Montaj

Makina kurulumu teknik ekibimiz tarafından ekstra bir ücret talep etmeksizin, tarafınızdan gerekli fabrika şartlarının sağlanmasını müteakip max. 2 gün içerisinde tamamlanacaktır.

Teslim Yeri

Ankara OSTİM fabrikasıdır.

Gerekli Fabrika Şartları

Fabrikaya makinanın girişi için en az 2 m genişliğinde 2 m yüksekliğinde giriş kapısı İçeride nemli şekerlerin kurutulmasından ve çeşitli nedenlerden dolayı oluşacak nemli havayı dışarıda atabilecek basit bir havalandırma sisteminin olması. Gösterilen makine ve elektrik panosuna 380 V 50 hz. elektrik sağlanması. Fabrikada montaj sonrası 24 saatlik deneme üretimi için gerekli ham madde ( şeker, kutu, tutkal, vb.) stoğunun bulunması.

Teslim Süresi

Siparişin onaylanması ve peşinatın ödenmesini müteakip ay.

Garanti

Tesisimiz işletmeye alındığı tarih mukabili 4 yıl garantimiz altındadır .

Paketleme

Firmamız tesisinde tarafımızdan gerçekleştirilecektir .

Operatör Eğitimi

Firmanızca belirlenen en az 2 vasıflı kişiye 1 aylık eğitimi ücretsiz verilicektir.

Önemli Hatırlatmalar

Fiyatlarımız OSTİM Tesisimiz teslim fiyatıdır. • Makine sandıklarının açılması tarafımızdan yapılacaktır. Dolayısıyla sadece sandıkların kurulacağı yere taşınması tarafınız sorumluluğundadır. • Yükümlülükler bölümündeki şartların sağlanmamasından veya öngörülen süreler içersinde temin edilmemesinden dolayı kaynaklanan her türlü sorumluluk müşteriye aittir.

Garanti Şartnamesi

1. Makina kuru , yağdan ve nemden arındırılmış 2. Makinanın yanlış kullanımı sonrası meydana gelen durumlar garanti kapsamına dahil edilmez. 3. Makinaya monte edilmiş olan periyodik yağlama ve yağ değişim tablosunda gerekli yağlama yapılmalıdır. 4. Üretici firma tarafından belirtilen bakımlar düzenli olarak yapılmalıdır. 5. Makinede kullanılan yedek parçaların KARADUMAN Makine dışındaki herhangi bir üreticiden temini ve sisteme montajı garantiyi ortadan kaldırır. 6. Makinanın işletmeye alınması, tamiri, değişikliği KARADUMAN Makine teknik ekibi tarafından yapılır. Yukarıdaki şartların sağlanması koşuluyla komple tesis işletmeye alım tarihinden itibaren 4 yıl süreyle garantimiz altındadır.

Sayfa Başına Dön

Teknik Özellikler
Kapasite
120 Adet / dk. ( Max. )
Top.Elk.Tüketimi
2.0 Kw
Top.Elk.Bağlantısı
3.0 Kw
Şeker Beslemesi
Vibratörlü Otomatik ( Beslenme Hızı Ayarlanabilir )
Max. Şeker Ölçüsü
18 x 18 x 15 ( mm )
Min. Şeker Ölçüsü
10 x 12 x 8 ( mm )
Ana Motor Kontrol
Elektronik Hız Kontrol ( inventör )
Şeker Sarım Ebadı
Verilen şeker ölçüsüne göre belirlenir
Makina Rengi
Fil dişi , Turkuaz
Makina Kullanılacağı Alan
Tozsuz ve hijyenik ortam
Kullanılan Tutkal
Henkel soğuk tutkal
Kullanılan Tutkal
Henkel soğuk tutkal
Şeker Besleme
Otomatik ayarlı vibratör( dizgi ) sistemi
Personel Sayısı
1
Eğitim
Ücretsiz 2 kişiye 1 aylık eğitim süresi
Ana Motor Kontrol
Elektronik Hız Kontrol
Politikamız sürekli gelişim ve ilerlemedir. Bu nedenle mevcut bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkımız saklı tutulmaktadır.

Sayfa Başına Dön